DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNOŚĆ

Z nami prawo jest po Twojej stronie

Telefon

+48 533-545-233

 • Martyna Miszczyk-Mazek

Kancelaria prawna świadczy pomoc prawną na rzecz osób indywidualnych oraz oferuje kompleksowe doradztwo prawne we wszystkich dziedzinach prawa związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Wyróżnia Nas indywidualne podejście do Klienta. Każdą zleconą sprawę szczegółowo analizujemy i wdrażamy rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia interesów naszych Klientów. Dzięki posiadanej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu w świadczeniu pomocy prawnej gwarantujemy pełen profesjonalizm i skuteczność w prowadzeniu zleconych spraw.

Kancelaria prawna świadczy usługi na terenie Katowic oraz innych miast województwa śląskiego. Kancelaria prowadzi również obsługę Klientów w języku angielskim.

Założycielem Kancelarii prawnej jest Mecenas Martyna Miszczyk-Mazek. Specjalizuje się w prawie gospodarczym, prawie cywilnym, prawie nieruchomości, prawie pracy. Ma bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych, w tym w sądach pracy. Praktykę zawodową zdobywała w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich z Katowic. Ukończyła aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Katowicach i wykonywała zawód adwokata zdobywając doświadczenie w prowadzeniu własnej kancelarii adwokackiej.

Obecnie praktykuje jako radca prawny. Prowadzi liczne sprawy na rzecz klientów indywidualnych oraz obsługuje prawnie spółki. Od 2010 roku zajmuje się obsługą prawną jednostki samorządu terytorialnego. Pełniła również funkcję likwidatora spółki kapitałowej. Posiada doświadczenie w obsłudze prawnej projektów IT.
Kancelaria współpracuje z doświadczonym zespołem radców prawnych, adwokatów i aplikantów.

Dlaczego nasza Kancelaria prawna?

  • Fachowa pomoc adwokata lub radcy prawnego

   Nasza Kancelaria to doświadczony i zaangażowany zespół radców prawnych, adwokatów i aplikantów.

  • Elastyczne warunki współpracy

   Naszym Klientom proponujemy  elastyczne i dogodne warunki współpracy.

  • Poufność i zaufanie

   Nasza Kancelaria prawna gwarantuje poufną i życzliwą atmosferę.

  • Skuteczna ochrona interesów prawnych

   Gwarantujemy pełne zaangażowanie w obronę interesów prawnych naszych klientów.

  • Doświadczenie i Skuteczność