DOŚWIADCZENIE I SKUTECZNOŚĆ

Z nami prawo jest po Twojej stronie

Telefon

+48 533-545-233

Pomoc prawna na rzecz osób prywatnych obejmuje prowadzenie spraw sądowych i reprezentację przed sądami przez adwokata lub radcę prawnego, udzielanie porad prawnych, pisanie pozwów, wniosków, odwołań, apelacji i innych pism, reprezentację w negocjacjach. Na każdym etapie sprawy Kancelaria czuwa nad jej prawidłowym przebiegiem oraz dopilnowuje wszelkich formalności. Nasza Kancelaria to doświadczony zespół radców prawnych, adwokatów i aplikantów, którzy zdobywali doświadczenie w renomowanych kancelariach adwokackich i radcowskich z Katowic i z zaangażowaniem bronią interesów Klientów Kancelarii. Naszym Klientom gwarantujemy pełną prywatność oraz życzliwą i poufną atmosferę.

Adwokat – Oferta

 • Prawo cywilne, rodzinne i spadkowe

  Sprawy z zakresu prawa rodzinnego w tym prowadzenie spraw rozwodowych i alimentacyjnych, sprawy związane z dziedziczeniem w tym sprawy o zachowek, stwierdzenie nabycie i dział spadku, spory z umów cywilnych, tworzenie i opiniowanie umów, windykacja należności; reprezentowanie przed sądami i organami władzy publicznej w sprawach cywilnych.

 • Prawo rzeczowe i nieruchomości

  Sprawy dotyczące nieruchomości i spraw majątkowych, sprawy o zasiedzenie nieruchomości, sprawy o zniesienie współwłasności, problematyka służebności przesyłu, służebności gruntowych i osobistych, dochodzenie roszczeń związanych z własnością rzeczy i nieruchomości, reprezentowanie przed sądami i organami administracji w ww. sprawach.

 • Prawo pracy

  Reprezentowanie Klientów w sporach sądowych o zapłatę odszkodowania, o przywrócenie do pracy, odwołanie od wypowiedzenia umowy o pracę, mobbing i innych z zakresu stosunku pracy, kompleksowe doradztwo prawne w zakresie prawa pracy, w tym spraw związanych z prawem oświatowym, Kartą Nauczyciela.

 • Odszkodowania

  Dochodzenie odszkodowań komunikacyjnych, z tytułu wypadku przy pracy, z błędy medyczne, asysta w kompletowaniu dokumentów do likwidacji szkody, negocjacje z ubezpieczycielem w celu uzyskania jak najwyższego świadczenia na rzecz Klienta.

 • Sprawy ZUS

  Sprawy rentowe i emerytalne oraz inne z zakresu ubezpieczeń społecznych.

 • Ochrona konkurencji i konsumentów, upadłość konsumencka

  Sprawy z zakresu ochrony konkurencji i konsumentów oraz upadłości konsumenckie.

Gwarantujemy

 • Fachowa pomoc adwokata lub radcy prawnego

  Nasza Kancelaria to doświadczony i zaangażowany zespół radców prawnych, adwokatów i aplikantów.

 • Elastyczne warunki współpracy

  Naszym Klientom proponujemy  elastyczne i dogodne warunki współpracy.

 • Poufność i zaufanie

  Nasza Kancelaria prawna gwarantuje poufną i życzliwą atmosferę.

 • Skuteczna ochrona interesów prawnych

  Gwarantujemy pełne zaangażowanie w obronę interesów prawnych naszych klientów.